Zebranie Sprawozdawcze Koła SHL Kielce

Aktualności | 2012-02-07 | Publikujący: Koło PZW - SHL w Kielcach

Zebranie Sprawozdawcze SHL-ki za 2011

W dniu 29.01.2012 roku w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Okrzei 9 w Kielcach odbyło się Zebranie Sprawozdawcze Koła PZW „SHL” Kielce.
Wysłuchano i zaakceptowano sprawozdania z działalności Zarządu Koła, Komisji Rewizyjnej, Sądu Koleżeńskiego oraz plan finansowy na 2012.
Miłym przerywnikiem było wręczenie złotej odznaki PZW koledze Lechowi Borowcowi oraz nagrodzenie dyplomami i pucharami zwycięzców klasyfikacji „Wędkarz Roku” , którymi w 2011 roku zostali koledzy: Krzysztof Nowocień – 94 pkt., Mariusz Zuchniak – 66 pkt. i Wojciech Zuchniak – 54 pkt.
Zebranie zakończyły wolne wnioski podczas których na pytania wędkarzy SHL-ki odpowiadał przedstawiciel Okręgu Kielce kol. Czesław Grychowski.
Obecnych było 28 członków Koła.