Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Komunikaty

ZAWODY O PUCHAR ZARZĄDU

Komunikaty | 2017-05-23 | Publikujący: Koło PZW - SHL w Kielcach

ZAWODY O PUCHAR ZARZĄDU 21.05.2017

Pod czujnym okiem Prezesa Koła Mariana Kubika oraz Głównego Sędziego Zenona Głebickiego w asyście z Jerzym Burczynem i Janem Góralem w dniu 21/05/2017 roku zgodnie z harmonogramem koła odbyły się zawody wędkarskie o Puchar Zarządu Koła PZW SHL Kielce. Zgodnie z ustaleniami zawody odbyły się na zbiorniku Umer i trwały sześć godzin. Tego dnia pogoda była wietrzna, ale na szczęście bezdeszczowa . Do rywalizacji zgłosiło się 20-tu wędkarzy. Lekka fala na zbiorniku zapowiadała dobre wyniki wędkarskie, ale rzeczywistość okazała się inna i połowy były nie najlepsze a ryby złowiło tylko kilku zawodników, były to głównie jazie i płocie.
Pomimo słabych brań atmosfera wśród wędkarzy była dobra i dobry humor ich nie opuszczał. Zawodnikiem, który zdobył puchar był Andrzej Hajduk łowiąc ryby o łącznej masie 5475 g. .

Miejsca najlepszych w tym dniu zawodników:
1. Miejsce - Andrzej Hajduk
2. Miejsce - Piotr Głębicki
3. Miejsce - Krzysztof Nowocień
4. Miejsce - Kamil Smorenda
5. Miejsce - Adam Gryń
6. Miejsce - Lech Suliga

Po sygnale zakończenia zawodów i zważeniu ryb, na wędkarzy czekały smaczne kiełbaski z grilla. Po posiłku zwycięzca zawodów otrzymał z rąk prezesa puchar, a najlepsi w tym dniu zawodnicy otrzymali upominki. Na koniec zgodnie z tradycją wspólne zdjęcie do albumu na pamiątkę wędkarskich zmagań.

Oczywiście zapraszamy wszystkich chętnych członków koła do brania udziału w kolejnych zawodach .

Prezes oraz Zarząd Koła SHL Kielce.

Zdjęcia wykonał kol. Michał Olszewski

Zdjęcie użytkownika Koło PZW - SHL w Kielcach.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.